Komitet Wyborczy Wyborców PIAST - Lista Nr 10

WYBORY DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO - 20 MAJA 2007 r.

Henryk Mroczko
HENRYK MROCZKO - LISTA NR 10, POZYCJA NR 2
58 lat, wykształcenie wyższe - Uniwersytet Warszawski, Wydział Prawa i Administracji. Zamieszkały Fasty, prowadzi gospodarstwo rolne 6 ha - hodowla koni.
W latach: 1984-1998 radny gminy Dobrzyniewo Duże, 1994-1998 radny sejmiku województwa podlaskiego, 1990-2002 wójt gminy Dobrzyniewo Duże, obecnie: Wiceprezes OSP zarządu powiatu białostockiego, z-ca Wójta gminy Krypno.
Szanowny Wyborco!
Masz głos i prawo wybrać ludzi, którzy mają zaufanie w Twych oczach. Duża ilość środków unijnych, które będą w posiadaniu Sejmiku Wojewódzkiego mają być dzielone uczciwie i winne zasilić: wsie, gminy, powiaty może być normalnie.
Wyborco zaufaj mi oddając swój głos.
Znamy już oblicze poprzednich radnych sejmiku, pozostał - śmiech i zgroza. Jeżeli z Państwa woli zostanę wybrany radnym, skupię się na działalności w komisji rolnictwa i samorządu, ponieważ jestem mieszkańcem wsi a także rolnikiem i widzę wprost problemy wsi i rolnictwa. Natomiast jako samorządowiec z dużym doświadczeniem, będę wspierał działalność gmin, powiatów w pozyskiwaniu środków unijnych na rozwój infrastruktury w tych jednostkach.
Jako radny Sejmiku zabiegać będę o to, by wszystkie działania oparte były na zasadach zdrowego rozsądku, a nie lokalnych układach. Będę chciał utrzymać stały kontakt z wyborcami poprzez częste spotkania, aby informować Państwa na bieżąco o pracach i podejmowanych decyzjach przez sejmik, m.in. także tworzę w tym celu stronę internetową: www.mroczko.info
Dziękuję za zaufanie i liczę na dalszą współpracę.